The Consequence DLC voor The Evil Within verschijnt 22 april

Bethesa heeft een tweede DLC-pakket aangekondigd voor The Evil Within. In The Consequence wordt het mysterie rondom Juli Kidman vervolgd, nadat we eerder vanaf begin maart al aan de slag konden met The Assignment DLC.

Er is een hele korte trailer vrijgegeven van The Consequence, maar verder heeft Bethesa nog niets losgelaten over de aankomende downloadable content. Wel is duidelijk dat hierna nog een derde DLC-uitbreiding te verwachten is, die The Executioner zal heten.

The Consequence is vanaf 22 april beschikbaar op de PlayStation 4 en PlayStation 3. Xbox One-, Xbox 360- en pc-bezitters van The Evil Within kunnen een dag eerder al van start met de DLC.

Direct een seintje krijgen wanneer een PS5 Pre Order plaatsen weer mogelijk is? Schrijf je in voor de PS5 Pre-Order Alert.

No Comments

    Leave a reply